Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 113862 12 Inch Insulation OEM Material for Foodservice Equipment
Item:
#1227643
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 113862 |
| Manufacturer Part # | 113862 |
| Height | 2.9" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 113862 12 Inch Insulation OEM Material for Foodservice Equipment