RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 113848 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 113848 Gas Relay Board Assembly Elreha for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 113848 |
| Manufacturer Part # | 113848 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 113848 Relay Brd Assy Elreha Ga S