Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1137300 6.3 Inch Incoloy Mesh Screen for Filtration
Item:
#1135960
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1137300 |
| Manufacturer Part # | 1137300 |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1137300 6.3 Inch Incoloy Mesh Screen for Filtration
$367.15
Unit price
/
Unavailable
