FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 113679 9 Inch Electric Motor Gear with Metal Construction
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 113679 |
| Manufacturer Part # | 113679 |
| Height | 8.4" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 16.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 113679 Motor Gear 1/6hp 115 240v/1ph
