RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1136-K uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1136-K 4.15 Inch Door Latch with Screws for Cres Cor Cabinets
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1136-K |
| Manufacturer Part # | 1136-K |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1136-K Door Latch W/ Screws, Cres-cor Food Warmers Uninsulated Cabinets
