RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 11350 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 11350 6.2 Inch Broiler Burner Gas Stainless Steel with Premium Design
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 11350 |
| Manufacturer Part # | 11350 |
| Height | 3.3" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 14.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 11350 Broiler Burner