RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 113239 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 113239 27 Inch Pan Slide Left Hand Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 113239 |
| Manufacturer Part # | 113239 |
| Height | 8.2" |
| Width | 27.1" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 113239 Pan Slide Left Hand Nr/f