- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 1132282 6.75 Inch Gas Regulator Kit 0.6mm Stainless Steel
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 1132282 |
| Manufacturer Part # | 1132282 |
| Height | 6.55" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 14.35" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 1132282 Regulator Kit 0.6mm
