Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 11321 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 11321 0.5 Inch Round Lower Hinge Pin Stainless Steel Compatible with Blodgett
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 11321 |
| Manufacturer Part # | 11321 |
| Height | 5.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 11321 Lower Hinge Pin Round, Blodgett Fa Gzl Ef Eze Before 6/76
