- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 113-9067 Assy Lamp 12v G4 2.5 Inch Compact Lighting Component for Foodservice
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 113-9067 |
| Manufacturer Part # | 113-9067 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 113-9067 Assy Lamp 12v G4