RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 113 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 113 4.85 Inch Ceramic Radiant Heater - Electric
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 113 |
| Manufacturer Part # | 113 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 113 Ceramic Radiants Single Face