RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1129194 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1129194 9 Inch Drip Trough with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 1129194 |
| Manufacturer Part # | 1129194 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 1129194 Drip Trough
