RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1129032 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1129032 17 Inch Door Oven Sub Assembly Right Hinged Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 1129032 |
| Manufacturer Part # | 1129032 |
| Height | 1.25" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 27.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 1129032 Doorovensub 123right Hin Ge(no
