RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1129024 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1129024 19 Inch Stainless Steel Ladder Proofing Device for Refrigeration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 1129024 |
| Manufacturer Part # | 1129024 |
| Height | 2.55" |
| Width | 19" |
| Depth | 36" |
| Weight | 12.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 1129024 Ladderprooferleftsub 123
