RestaurantSupply.com is your trusted source for Amerikooler, Inc. walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Amerikooler, Inc. dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amerikooler, Inc. 11277T000010T walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amerikooler, Inc. 11277T000010T 7 Inch Cam Lift Hinge for Oversized Doors Stainless Steel
| Manufacturer | Amerikooler, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 11277T000010T |
| Manufacturer Part # | 11277T000010T |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 23" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amerikooler, Inc. 11277T000010T Cam Lift Hinge For Over Sized
