- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 112723 5/16 Inch 18 Thread Bolt Hex Head Stainless Steel 15 Inch
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 112723 |
| Manufacturer Part # | 112723 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 112723 Bolt Hex Hd Sst 5/16 18 X 15
