- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 112659 6 Inch Reed Switch Electric for Automation Control
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 112659 |
| Manufacturer Part # | 112659 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 112659 Switch Reed Hamlin 120v
