- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 112549 1.35 Inch Hub Wash Arm for UH100/200 Models
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 112549 |
| Manufacturer Part # | 112549 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 112549 Hub Wash Arm Uh100/200