RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 11251 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 11251 35a Electric Contactor 1 Inch OEM Heavy Duty
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 11251 |
| Manufacturer Part # | 11251 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 11251 Contactor 35a Hi V Re