- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 112338 4.5 Inch Pump Gasket Suction Flange Gray Fiber
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 112338 |
| Manufacturer Part # | 112338 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 112338 Pump Gasket Suction Flange, 2-7/8" Mounting Centers 2-1/4" Id 4-11/16" Od Gray Fiber, Champion 100hdpw 106pw 108hdpw 110ffpw 120hdpw 44, 44dr 44drws 44lt 44ws 54 64 66drpw 66drwspw 66lt, 66pw 66pwws 70ffpw 72 76pw 80drwshdpw 80ffpw 80hdpw, 84 86pw 90ffpw 90hdpw 94ffpw 94pw Pp-3 Usn-72
