Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 1122-48 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 1122-48 Diameter 0.25 Inch Orifice Gas Flow Regulator Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 1122-48 |
| Manufacturer Part # | 1122-48 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 1122-48 Orifice (48)
