RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1120305A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1120305A 0.187 Inch Stainless Steel Pin for OEM Equipment
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 1120305A |
| Manufacturer Part # | 1120305A |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.69" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 1120305A Pinss.187x.62510 32
