- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett 11203 3 Pole Circuit Breaker 60amp 240v Electric Heavy Duty
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 11203 |
| Manufacturer Part # | 11203 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 11203 Circuit Breaker 60amp 240v 3 Pole, Blodgett 1200 Ef Eze
