RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1120031A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1120031A 20 Inch Manual Coverproofer Stainless Steel with Easy Maintenance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 1120031A |
| Manufacturer Part # | 1120031A |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 26" |
| Weight | 6.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 1120031A Coverelementproofermanua L Fill