RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 112-9198 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 112-9198 31 Inch Stainless Steel Oven Door Assembly with OEM Fit
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 112-9198 |
| Manufacturer Part # | 112-9198 |
| Height | 7" |
| Width | 31" |
| Depth | 37" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 112-9198 Assy Door Oven Inner Nvt 3/9