RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 112-9024 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 112-9024 19 Inch OEM Ladderproofer Left Sub Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 112-9024 |
| Manufacturer Part # | 112-9024 |
| Height | 2.55" |
| Width | 19" |
| Depth | 36" |
| Weight | 12.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 112-9024 Ladderprooferleftsub 123
