RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 112-0299-A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 112-0299-A 0.65 Inch Dual Pane Hinge Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 112-0299-A |
| Manufacturer Part # | 112-0299-A |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 112-0299-A Hingesub 123dual Pane