Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 11194 0.95 Inch Stainless Steel Drive Couplr with Precision Fit
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 11194 |
| Manufacturer Part # | 11194 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 11194 3 1/4in Sq. Drive Couplr

