RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 111846SP conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 111846SP 20 Inch Electric Cable Therm 600W Stainless Steel
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 111846SP |
| Manufacturer Part # | 111846SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 111846SP Cable Therm 208v600w 20