RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 111778000 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 111778000 1 Inch Electric Motor Agit 25w Agitation for Food Processing
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 111778000 |
| Manufacturer Part # | 111778000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 111778000 Motor Agit 25w 120/60 15 50rpm