RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius heated shelving parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 111557000 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 111557000 1.6 Inch Valve Shut Off 3/8 Barb Durable Design
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 111557000 |
| Manufacturer Part # | 111557000 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 111557000 Valve Shut Off 3/8barb
