Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 111402 0.85 Inch Hex Nut 5/8 11 Durable Alloy Steel
Item:
#1478756
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 111402 |
| Manufacturer Part # | 111402 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 111402 0.85 Inch Hex Nut 5/8 11 Durable Alloy Steel
