Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11135 Locknut 5.95 Inch Stainless Steel 8-32 Fastening Hardware
Item:
#1482591
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 11135 |
| Manufacturer Part # | 11135 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11135 Locknut 5.95 Inch Stainless Steel 8-32 Fastening Hardware
