- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1112.00332.00 15 Inch Weldment Spray Pan Bypass C Stainless Steel
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1112.00332.00 |
| Manufacturer Part # | 1112.00332.00 |
| Height | 3.35" |
| Width | 15.95" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 6.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1112.00332.00 Weldment Spray Pan By Pass C
