Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1112.00030.00 4.15 Inch Weldment Probe Water Level for Coffee Systems
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1112.00030.00 |
| Manufacturer Part # | 1112.00030.00 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1112.00030.00 Weldment Probe Water Level
