RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial equipment stands and filler tables.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 1110-1 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 1110-1 4.5 Inch OEM Safety Valve Kit with Fittings and Bracket
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 1110-1 |
| Manufacturer Part # | 1110-1 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 1110-1 With Fittings And Bracket
