Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 111-1062 7 Inch Electric Element 3000w OEM - Available
| Manufacturer | Atlas |
|---|---|
| Model Number | 111-1062 |
| Manufacturer Part # | 111-1062 |
| Height | 6.55" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 7.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atlas 111-1062 208v 3000w Element
