RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 110913SP strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 110913SP 38 Inch Quartz Element Electric Merco Ezt-es-3-3p
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 110913SP |
| Manufacturer Part # | 110913SP |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 52" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 110913SP Quartz Element 240v 680w 38" Long, Snap-in Socket Type, Merco Ezt-es-3-3p
