RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 110904SP strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 110904SP Quartz Element 440w 240v with Snap-in Socket
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 110904SP |
| Manufacturer Part # | 110904SP |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 110904SP Quartz Element 240v 440w 1ph 25-5/16" Terminals Pin, Socket For Snap-in Elements D231 Wa-175 # 38-1108 ( Has, #14 Wire Lead, Merco, Warmer 1220-4-5p
