- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 110858 2.37 to 2.68 Inch Hose Clamp T-Bolt Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110858 |
| Manufacturer Part # | 110858 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110858 Hose Clamp T Bolt 2.37 2.68"
