Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Imperial units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Imperial 1108 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 1108 2.5 Inch Stainless Steel Bezel Thermostat Chrome IR Oven
| Fits with Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 1108 |
| Manufacturer Part # | 1108 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 1108 Bezel Thermotat Chrome Ir Oven
