RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1108.00022.00 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1108.00022.00 4.9 Inch Assembly SSR 125A 600V Relay with Durable Casing
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1108.00022.00 |
| Manufacturer Part # | 1108.00022.00 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1108.00022.00 Assembly Ssr 125a/600v Cbs 70s
