Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1108.00021.00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1108.00021.00 4.25 Inch OEM Control Board with Corrosion Resistant Components
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1108.00021.00 |
| Manufacturer Part # | 1108.00021.00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1108.00021.00 Main Board Hwd 2102 Export S
