Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1107-00032-00 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1107-00032-00 3.6 Inch Electric Heat Element with V Seal
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1107-00032-00 |
| Manufacturer Part # | 1107-00032-00 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 19.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1107-00032-00 Heat Element 5kw 19"oal 240v V Seal