Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1107.00019.00 3.15 Inch Electric Heater Assembly Stainless Steel Immersion
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1107.00019.00 |
| Manufacturer Part # | 1107.00019.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1107.00019.00 Heater Assembly Immersion 230
