- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1107.00011.00 8 Inch Immersion Heater Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1107.00011.00 |
| Manufacturer Part # | 1107.00011.00 |
| Height | 2.9" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1107.00011.00 Heater Assembly Immersion 400
