- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1105.00004.00 3.25 Inch Grinder Burr Puller Tool Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1105.00004.00 |
| Manufacturer Part # | 1105.00004.00 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1105.00004.00 Grinder Burr Puller Tool Assy
