RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 110444 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 110444 0.65 Inch Groening Valve Retaining Nut Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 110444 |
| Manufacturer Part # | 110444 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 110444 Retaining Nut 2" Groen Valve