RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 110391 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 110391 1/2 Inch ID X 5/8 Inch OD Plastic Wash Hub Bearing
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110391 |
| Manufacturer Part # | 110391 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110391 Plastic Wash Hub Bearing, 1/2" Id X 5/8" Od 5/16" Deep Less Shoulder( Plastic), .593" Od For In Hole, Champion Dishwasher D-hi D-hb D-lf Uhb Uhi Ulf
