FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 110205 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 110205 Window Inspection Unit Stainless Steel for Safety Assessments
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 110205 |
| Manufacturer Part # | 110205 |
| Height | 3.5" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 47.25" |
| Weight | 11.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 110205 Window Inspection
